Kimberly Clark 7565 WYPALL X80 utěrky hadry skládané modré

Kód: 7565
ZDARMAZDARMA 5 260 Kč –4 %
kimberly clark wypall uterky netkaná textilie X80
5 260 Kč –4 % 4 999 Kč / balení 4 131 Kč bez DPH 20 Kč / 1 ks
Dostupnost 5-7 dní
Můžeme doručit do:
11.12.2023

Odolné čistící utěrky z netkaných textilií pro opakované použití. Nabízejí dlouhou trvanlivost a udržují tvar a strukturu v suchém i v mokrém stavu. Cena za jednu profesionální utěrku 11,60.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KIMBERLY CLARK WYPALL X80 utěrky - skládané : Odolné čistící utěrky z netkaných textilií pro opakované použití. Nabízejí dlouhou trvanlivost a udržují tvar a strukturu v suchém i v mokrém stavu. Především v mokrém stavu, utěrky působí jemně a objemně. Vysoký výkon zaručuje vynikající pohlcování tekutin a pevnost.
Balení: 10 balení x 25 utěrek
Možno objednat i v barvě: modrá, zelená, červená

Řada WypAll® X80 je čisticí utěrka s prodlouženým použitím pro použití v oblastech s vysokou hygienou. Tyto modré těžké čisticí ubrousky jsou speciálně navrženy pro náročné úkoly údržby a čištění v potravinářském a zdravotnickém prostředí. Barevně označené čisticí utěrky jsou k dispozici ve čtyřech barvách (modrá, červená, zelená a žlutá), jejichž cílem je usnadnit oddělení úkolů tam, kde je to klíčovým požadavkem. Barevně označené čištění pomáhá snižovat riziko křížové kontaminace, protože barva utíracích utěrek určuje čisticí úlohu, ke které se používá. V těchto netkaných ubrouscích je použita pokročilá technologie Hydroknit®, která zajišťuje, že tyto modré čisticí utěrky jsou lehké, ale savé. Tato přidaná nasákavost pomáhá redukovat zbytky, což umožňuje rychlejší a efektivnější čištění. Tyto vysoce účinné čisticí ubrousky mají certifikaci pro styk s potravinami a byly testovány jako kompatibilní pro použití ve spreji a utírání s kyselinou peroctovou, peroxidem vodíku, bělidlem (chlornan sodný) a quaty (kvartérní amoniové sloučeniny). Pro plně nasycené aplikace byly tyto opakovaně použitelné čisticí ubrousky testovány jako kompatibilní s mýdlem/detergentem, bělidlem (chlornan sodný), peroxidem vodíku, kyselinou peroctovou, methylethylketonem, isopropanolem a acetonem. Vždy dodržujte pokyny výrobce ohledně ředění, aplikace a doby kontaktu. Protože bělidlo má tendenci se destabilizovat, byla doba testování kompatibility omezena na 24 hodin, aby odrážely pokyny k použití doporučené výrobcem bělidla. Tyto utěrky jsou k dispozici v hygienickém poly balení, které pomáhá zajistit ochranu před nečistotami. Výdej jednoho listu pomáhá zabránit tomu, aby se špína/špína dotýkala čisticích ubrousků, a zároveň kontroluje používání. Velikost jednotlivých listů 41 cm (D) x 33,5 cm (Š).  41 cm (D) x 33,5 cm (Š).

Doplňkové parametry

Kategorie: DO KOUPELEN A NA WC
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: