KOMPLETNÍ HYGIENA

Zde najdete veškeré hygienické potřeby ať už jste nemocnice, restaurace, hotel, bar, škola nebo kancelářská budova. Najdete zde světové známé ověřené značky jako je Merida, Scott, SC Johnson, Kleenex, Tork nebo Wypall. S těmito společnostmi obchodujeme už od roku 2012 a troufnu si říct pár tipů co je od každé značky nejlepší.

Merida je polská společnost s vlastní výrobou papíru a je jedna z našich nejspolehlivějších dodavatelů co se týče perfektního servisu zákazníkům. Je také z nejdostupnějších z hlediska poměru kvality a ceny. Pokud chcete například minimalizovat náklady na tento sortiment ve Vaší firmě, doporučujeme zvoli produkty od Meridy.

Scott je společnost která byla založena už v roce 1879 ve Philadelphii a je to jedna z největších společností na světě na výrobu papírových ručníků, toaletních papírů a mýdel a za jejich kvalitu v papírovém segmentu doopravdy ručíme. Jenom pro informaci všichni naši zákazníci kteří zkoušeli po silném zdražování v roce 2022 levnější alternativy se vždy vrátili zpátky ke značce Scott.

SC Johnson je americká společnost založena v roce 1896 a někdy okolo roku 2021 koupila známou značku Stoko. Troufnu si říct že je nejlepší ve výrobě krémů které jsou určené na poškozenou ztvrdlou pokožku nebo poškozenou pokožku způsobenou při práci s barvami, oleji, chemikáliemi a také na ztvrdlé paty.