Stoko STOKODERM UV 30 1l opalovací krém do dávkovače

Kód: 628797
1 100 Kč / ks 909 Kč bez DPH
Na objednávku

Ochranný krém s komplexním spektrem UV ochrany (UV-A, UV-B a UV-C). STOKODERM® UV30 s ochranným faktorem 30 je snadno roztíratelný voděodolný krém, rychle se vstřebává a je vhodný k použití na celé tělo včetně obličeje. Vhodný zejména pro osoby, které jsou vystaveny intenzivnímu UV záření. Účinná ochrana před přímým poškozením pokožky, jakož i jejímu dlouhodobému poškození (předčasné stárnutí pokožky, rakovina kůže). Obsahuje regenerační látky glycerín, kreatin, allantoin a vitamín E. Bez konzervačních látek, bez silikonu. Možnost také 1.000ml měkká lahev pro dávkovač (obj. kód: 853577)
Dávkovače na tuto náplň naleznete v sekci související produkty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UVA | UVB | UVC

Kde používat: Pracovníci ve venkovním prostředí vystavení slunečnímu záření UVA a UVB. Pracovníci vystavení UVC paprskům z některých průmyslových procesů (např. Svařování - použití s ​​OOP)

  • UVB 30 Vysoká ochrana - faktor ochrany proti slunečnímu záření 30 prodlužuje dobu přirozené ochrany pleti proti slunečním UVB paprskům o faktor 30.
  • Ochrana UVA -Podporuje evropské doporučení pro zajištění ochrany proti škodlivým účinkům UVA paprsků.
  • UVC ochrana - poskytuje dodatečnou ochranu proti UVC paprskům, které byly uměle vytvořeny během určitých průmyslových procesů, jako je obloukové svařování. Nenahrazuje osobní ochranné pomůcky.
  • Vzorec odolný proti vodě -Používá pot nebo ponoření do vody; ideální pro outdoorové pracovníky.
  • Nenasycená po pocení - Rychle a snadno se vstřebává do pokožky, aby podpořila pravidelné používání a neovlivňovala obratnost ručními nástroji.
  • Péče o pokožku - obsahuje vitamín E, jojobový olej, kakaové máslo, panthenol, kaprylový / kaprinový triglycerid a glycerin, které pomáhají uklidnit a upravovat pokožku.
  • Bez parfému - Neaplikoval parfém. Ideální pro lidi, kteří jsou citliví na parfémy a upřednostňují výrobky, které neobsahují parfémy.

Doplňkové parametry

Kategorie: KOMPLETNÍ HYGIENA
Záruka: 24
Hmotnost: 0.1 kg

stokoderm opalovací

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

DEB Stoko, Dreumex, Kimberly-Clark, Tork, Merida papírové ubrousky, papírové ručníky skládané i v rolích, zásobníky, mýdla a dávkovače Tork a mnoho dalších hygienických produktů k dispozici.