NĚCO O NÁS

Registrován u živnostenkého úřadu Kolín a kompletní výpis najdete zde:  výpis z živnostenského rejstříku

Kompletní naše historie:

Mé jméno je Radim Kopec rok výroby 1979, jsem z Havířova u Ostravy a jsem majitelem tohoto eshopu. Podnikám od roku 2006 kdy jsem začal přímým prodejem starším modrým Volkswagen Caddy nabízet pouze mycí pasty na ruce značky DREUMEX které prodávám do dnes. V této době jsem bydlel v pronajaté chatě u lesa ve Vráži u Berouna. V roce 2009 jsem zřídil první eshop www.dreumex-obchod.cz který by pro dnešní dobu už se určitě nedal použít. Také jsem nakoupil náhodně výhodně další žlutá 2.auta VW Caddy pick-up po obchodních zástupcích společnosti Rauch co vyrábí ovocné šťávy a džusy, každý se po nás díval jaká byla to byla výrazná žlutá, tak jsem se rozhodl když jsem jel po Nábřeží v Praze to si pamatuju dodnes jak živě dát tomu všemu název www.zlutyobchod.cz a bylo to. V nově pronajatých prostorách na Praze 8 v Libni jsem současně navázal spolupráci na základě požadavku mých zákazníků i s jinými značkami jako je KIMBERLY CLARK, ARDON, SANTE, CERVA, CANIS, atd,,,

V roce 2011 jsme si pronajali nebytové prostory na Žižkové v Rokycanově ulici kde jsme měli velkou kamennou prodejnu, kterou znají do dnes všichni naši zákazníci, byl tam moc hezký velký dvorek kde jsme pořádali párty a žilo se typicky divokým pražským životem, jen práce a zábava. Já jsem tam i po celou dobu nájmu bydlel v malém pokojíčku. Pracoval jsem tam i s mojí moc šikovnou asistentkou a vše fungovalo perfektně.

V roce 2017 jsem investoval a postavili jsme nový jeden z nejmodernějších eshopů a prodeje nám hezky rostly. Zřídili jsme platby kartou, uzavřeli nové smlouvy s novými dodavateli, novými přepravci a udělali na vše automatizace procesů, jako je vlastně dnes už automatické u většiny velkých moderních eshopů.

V roce 2018 jsem koupil velký rodinný dům s velkou zahradou v Nové Vsi III ve Svojšicích Kolína. je to na konci vesnice u malebného rybníka kde je maximální soukromí, klid, žádná auta a skoro žádní sousedi. Zde jme s kamarády postavili novou kancelář, sklad a veškeré zázemí pro budoucí možnost práce z domova a úsporu nákladů.

V roce 2019 jsem se seznámil s holkou i z jejím synem z Kutné hory. Ona sama v této době hledala bydlení a práci. Maloobchodní prodejna nepřinášela zisk ani na pokrytí nájmu a to nakonec rozhodlo o přestěhování do vlastního hned a začít pracovat všichni z domova. Také jsme navázali spolupráci se společností Bezkempu s.r.o. kdy poskytujeme možnost kempovat karavanem, nebo ve stanu na našem pozemku kde je naprostý klid a jen příroda, rybníky a pole. Doporučujeme navštívit malé městečko Kouřim, kde se natáčel seriál "Bylo nás pět" nebo moc hezký skanzen lidových umění. Také stojí za to navštívit historické město Kutná Hora. Veškeré info a rezervace najdete zde: navštívit nás můžete zde

V roce 2020 doba covidu byla pro nás dost náročná z hlediska počtu objednávek a dostavby domu. Nicméně jsme to všechno nějak zvládli s pomocí kamarádů a do toho se nám v Listopadu narodila holčička. Já koupil po půl ročním hledání na internetu předváděcí Ford Ranger speciál. Prostě jsem si udělal životní radost za všechnu tu dřinu v posledním desetiletí práce od rána do večera.

V roce 2021 kdy se trh s veškerým zbožím začal být trochu komplikovaný z hlediska nedostupnosti zboží, covid zákazů a enormně vzrostl počet eshopů, taky jsme začali trochu bojovat se vzájemným soužitím s partnerkou a zároveň taky velký problém i s financováním eshopu.

v roce 2022 partnerka úplně propadla díky svým špatným přátelům velké závislosti na omamných látkách což vedlo k vzájemnému rozchodu. Doopravdy bych tímto chtěl všem kteří tenhle článek budou číst, hlavně nebát se už s dětmi bavit o tom, co jsou to drogy, protože dřív nebo později s s tím stejně setkají a když budou už o tom něco vědět, tak se tomu vyhnou, když budou vědět, co to může způsobit. Já jsem se po tom všem stal otcem na rodičovské dovolené a nyní pracuji, starám se zároveň o svoji holčičku která umí říct nejlíp slovo balík. O kluka partnerky kterému je nyní 11.let se taky starám a je mi i soudem svěřen do péče.

V roce 2023 se už vše ustálilo, kluk chodí do školy a je skoro samostatný, malá chodí do dětského klubu na 3.dny v týdnu (pondělí, středa a čtvrtek) mimo tyto dny se omlouvám, ale možná v telefonu jí uslyšíte) a vše funguje v naprostém pořádku. Začal jsem se starat o zahradu, mám moc hezká rajčata, papriky a nyní žijeme klidným vesnickým životem. Zvládám Vám balit balíky, vyřizovat emaily, telefony. Prosím taky omluvte, když komunikace se mnou je někdy horší, snažím se dělat vše pro Vaši spokojenost a když telefon nezvedám, určitě zavolám zpět.

V roce 2024 jsme spolu s dobrým kamarádem který je nyní v Anglii udělali úplně nový eshop, nový učetnický systém a kdo se v tom trochu pohybuje, tak ještě zadat 5000 produktů včetně veškerého nastavování vzhledu zabere zhruba 2-3.měsíce měsíce vytrvalé práce kdy řešíte průběžně nové objednávky, staráte se o 2.děti, o velký starý dům, tak to bylo doopravdy dost náročné. V tuto chvíli jsou pro Vás babičky k nezaplacení.

Žádná položka