Příběh celé naší historie a současnosti

Mé jméno je Radim Kopec rok výroby 1979, jsem z Havířova u Ostravy a jsem majitele tohoto eshopu. Podnikám od roku 2006 kdy jsem začal přímým prodejem starším Volkswagen Caddy nabízet pouze mycí pasty na ruce značky DREUMEX které prodávám do dnes. V této době jsem bydlel v pronajaté chatě u lesa ve Vráži u Berouna.

V roce 2009 jsem zřídil první eshop www.dreumex-obchod.cz který by pro dnešní dobu už se ani nedal použít. Také jsem nakoupil náhodně výhodně další žlutá 2.auta VW Caddy pick-up po obchodních zástupcích společnosti Rauch co vyrábí ovocné šťávy a džusy, každý se po nás díval jaká byla to byla výrazná žlutá, tak jsem se rozhodl když jsem jel po Nábřeží v Praze to si pamatuju dodnes jak živě dát tomu všemu název www.zlutyobchod.cz  a bylo to. V nově pronajatých prostorách na Praze 8 v Libni jsem současně navázal spolupráci na základě požadavku mých zákazníků i s jinými značkami jako je KIMBERLY CLARK, ARDON, SANTE, CERVA, CANIS, atd,,,

V roce 2011 jsme si pronajali nebytové prostory na Žižkové v Rokycanově ulici kde jsme měli velkou kamennou prodejnu, kterou znají do dnes všichni naši zákazníci, byl tam moc hezký velký dvorek kde jsme pořádali párty a žilo se typicky divokým pražským životem, jen práce a zábava. Já jsem tam i po celou dobu nájmu bydlel v malém pokojíčku. Pracoval jsem tam i s mojí moc šikovnou asistentkou a vše fungovalo perfektně.

V roce 2017 jsem investoval a přešli jsme na nový jeden z nejmodernějších eshopů platformy Shoptet a prodeje nám hezky rostly. Zřídili jsme platby kartou, uzavřeli nové smlouvy s novými dodavateli, novými přepravci a udělali na vše automatizace procesů, jako je vlastně dnes už automatické u většiny velkých moderních eshopů. Taky jsme s kamarády odletěli na 2.týdny do Thajska, kde to bylo fakt super. Já jsem se tam seznámil s thajkou na ostrově Koh Samui. Byla malá, hezká, drobná, hezky mi zpříjemnila tuto dovolenou a proto jsem se rozhodl, že jí udělám taky hezkou dovolenou v Evropě. Jak jsme přijeli do Česka, zašel jsem na cizineckou policii kde jsem čekal od 8:00 do 16:00 pro žádost o povolení k pobytu a už to jelo. Povolení jsem dostal. Zajel jsem si pro ní, vyřídil víza na ambasádě a týden čekali, jestli to schválí. Nakonec schváleno, odjeli jsme, byli v Česku 14.dní a bylo to fakt paráda.

V roce 2018 jsem koupil velký rodinný dům s velkou zahradou v Nové Vsi III ve Svojšicích  Kolína. je to na konci vesnice u malebného rybníka kde je maximální soukromí, klid, žádná auta a skoro žádní sousedi. Zde jme s kamarády postavili novou kancelář, sklad a veškeré zázemí pro budoucí možnost práce z domova a úspory nákladů.

V roce 2019 jsem se seznámil s holkou i z jejím synem z Kutné hory. Ona sama v této době hledala bydlení a práci. To nakonec rozhodlo o přestěhování do vlastního hned a začít pracovat všichni z domova.

Také jsme navázali spolupráci se společností Bezkempu s.r.o. kdy poskytujeme možnost kempovat karavanem, nebo ve stanu na našem pozemku kde je naprostý klid a jen příroda, rybníky a pole. Doporučujeme navštívit malé městečko Kouřim, kde se natáčel seriál "Bylo nás pět" nebo moc hezký skanzen lidových umění. Také stojí za to navštívit historické město Kutná Hora.  Veškeré info a rezervace najdete zde: https://www.bezkempu.cz/2368 .

V roce 2020 doba covidu byla pro nás dost náročná z hlediska počtu objednávek a dostavby domu. Nicméně jsme to všechno nějak zvládli s pomocí kamarádů a do toho se nám v Listopadu narodila holčička. Já koupil po půl ročním hledání na internetu předváděcí Ford Ranger speciál. Prostě jsem si udělal životní radost za všechnu tu dřinu práce od rána do večera, mimochodem teď když píšu tenhle článek je 16.8.2023 a 22:15. Tak že tak.

V roce 2021 kdy se trh s veškerým zbožím začal být trochu komplikovaný z hlediska nedostupnosti zboží, covid zákazů a enormně vzrostl počet eshopů, taky jsme začali trochu bojovat se vzájemným soužitím s partnerkou a zároveň taky velký problém i s financemi.

v roce 2022 partnerka úplně propadla díky svým špatným přátelům velké závislosti na omamných látkách což vedlo k vzájemnému rozchodu. Doopravdy bych tímto chtěl všem kteří tenhle článek budou číst, hlavně nebát se už s dětmi bavit o tom, co jsou to drogy, protože dřív nebo později s s tím stejně setkají a když budou už o tom něco vědět, tak se tomu vyhnou, když budou vědět, co to může způsobit. Já jsem se po tom všem stal otcem na rodičovské dovolené a nyní pracuji, starám se zároveň o svoji holčičku která umí říct nejlíp slovo balík. O kluka partnerky kterému je nyní 10.let se taky starám a je mi i soudem svěřen do péče.

V roce 2023 se už vše ustálilo, kluk chodí do školy a je skoro samostatný, malá chodí do dětského klubu na 3.dny v týdnu (pondělí, středa a čtvrtek) mimo tyto dny se omlouvám, ale možná v telefonu jí uslyšíte) a vše funguje v naprostém pořádku. Začal jsem se starat o zahradu, mám moc hezká rajčata, papriky a nyní žijeme klidným vesnickým životem. Zvládám Vám balit balíky, vyřizovat emaily, telefony. Prosím taky omluvte, když komunikace se mnou je někdy horší, snažím se dělat vše pro Vaši spokojenost a když telefon nezvedám, určitě zavolám zpět.