Zásobník na hygienické podložky Merida Stella lesklý
Merida řady Stella zásobník je z nerezu, je lesklý a jeho obsah je 100 ks výměnných papírových hygienických podložek označení GP11 viz související produkty. Uzamykatelný na klíček. Více
Výrobce: MeridaKód produktu: GSP001 Hmotnost: 1.04 kgDoprava a platba
- hrany jsou svařované a zabrušované
- zámek je zapuštěný do stěny výrobku
- zámek je zapuštěný do stěny výrobku
| Instalace | vrtání |
|---|---|
| Materiál | nerez |
| Provedení | lesk |
| Šířka | 21,5 cm |
| Umístění | na stěnu |
| Výška | 29 cm |
| Hloubka | 4 cm |
| Uzamykatelné | ano |

Merida průmyslová hygiena
Společnost Merida je evropská výrobní a obchodní síť specializující se na prodej sanitárních zařízení a hygienických prostředků. Působí v šesti evropských zemích, včetně České republiky, Polska, Maďarska, Ukrajiny, Litvy a Lotyšska.
Modely 2D a 3D (zip, 78.1 kB)
Doporučené rozměry montáže (pdf, 65.5 kB)
Návod k použití hygienických podložek na toaletách (pdf, 236.7 kB)
Prohlášení o shodě (pdf, 989.5 kB)







