Kimberly-Clark Kleenex Ultra ručníky skládané bílé malé, 4632

Kód: 4632
Neohodnoceno
1 668 Kč / ks 1 378,51 Kč bez DPH
Na objednávku

Řešení uživatelské spokojenosti a hygienických požadavků, efektivní a udržitelné dávkování. Inovační formát díky skládání typu cik-cak. Formát zajišťuje, že se ručníky ze zásobníku nevytáhnou v jednom "proudu". Úzká stopa je vhodná pro mnoho zásobníků. Kvalita produktu díky technologii AIRFLEX. Absorbují vodu rychleji než běžné papírové ručníky - efektivní osušení rukou a vyšší uživatelská spokojenost. Pevné za mokra - snadnější dávkování, neroztrhnou se v rukou uživatele. Pocit i vzhled měkké tkaniny - lepší uživatelský komfort. 

Zapuštěné zásobníky jsou navrženy tak, aby byly vhodné pro širokou škálu formátů ručníků a nejsou určeny jen pro konkrétní značku nebo formát ručníku. Špatné fungování má za následek nepořádek a odpad v umývárně. Zapuštěné dávkovače vypadají elegantně, ale jejich velké odběrové otvory a vysoká výška stohu mohou způsobovat špatné dávkování. Obvyklým doprovodným jevem je nepřetržitý proud ručníků nebo roztrhané ručníky, kousky papíru na podlaze a plýtvání, a to vše přispívá ke špatnému dojmu uživatelů.

Kleenex® skládané ručníky s hladkým odběrem po jednom kusu ze všech hlavních značek zásobníků papírových ručníků (zapuštěných i nástěnných).
Atraktivní vyražený vzor na ručníku s logem značky Kleenex. Navržen tak, aby se vešel do našeho nového nerezového zásobníku Kleenex - vynikajícího dávkovacího systému všude tam, kde není k dispozici zapuštěný zásobník.

16 balení x 150 ručníků = 2400 ručníků v kartonu

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Papírové ručníky
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: