SCOTT 6695 jednovrstvé papírové ručníky v roli Slimroll do dávkovače

Kód: 6695
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 2 699 Kč –4 %
kimberly clark 6695
2 699 Kč –4 % 2 599 Kč / balení 2 147,93 Kč bez DPH 433,17 Kč / 1 ks
Dostupnost 5-7 dní
Můžeme doručit do:
28.3.2023
Kimberly Clark Scott Essential jsou jednovrstvé papírové ručníky Slimroll jsou ideální do malých prostor pro nekompromisní čistotu, Ideální pro jakékoli prostory s velkým provozem (např. stravovací služby, letiště). Úroveň kvality Premium zajišťuje vysokou kvalitu produktu. Délka jedné role je 190.metrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prodejní balení: 6.rolí
Dodává se jako: 6 rolí x 190 m = 4560 útržků/ karton, bílý, s vyraženým logem SCOTT®. Vhodné do dávkovače viz odkaz související produkty.
Přidružený zásobník s funkcí nikdy nekončící role zvyšuje kapacitu systému ručníků SLIMROLL o 5 %. Vyrobeno s využitím jedinečné technologie Airflex. Měkký, a přitom vysoce absorpční, a to i za mokra.
Tyto kompaktní papírové ručníky mají nejlepší účinnost ve své třídě ve srovnání s konkurenčními systémy navrženými tak, aby obsluhovaly menší stopu toalet. Jedinečná technologie Airflex má za následek rychlejší absorpci pro hygieničtější sušení rukou, přičemž zároveň používá méně a vytváří méně odpadu, což vám pomůže získat více za své výdaje. Naše bezdotykové dávkovače snižují riziko křížové kontaminace a podporují vysoké hygienické standardy na pracovišti. Kimberly-Clark Slimroll je hrdě opatřena razítkem se značkou Scott pro zajištění zákaznické hygieny. Tyto srolované papírové ručníky jsou certifikovány evropskou ekoznačkou pro zajištění ochrany životního prostředí a jsou certifikovány také pro styk s potravinami. Tyto ručníky mají kompresní technologii, která zvyšuje udržitelnost díky omezenému skladování a přepravě. Tyto papírové ručníky do dávkovačů jsou kompatibilní s jednorázově čistým dávkovačem ručního ručníku Aquarius v bílé barvě (kód 7955) nebo černé barvě (kód 7956). což zvyšuje kapacitu tohoto systému o 5%. 6 x 190 m = 4 560 listů, bílý, 1vrstvý svinutý ručník Slimroll.

Doplňkové parametry

Kategorie: PAPÍROVÉ RUČNÍKY
Záruka: 24
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: