KLEENGUARD G 20 nitrilové jednorázové zelené rukavice 250ks/balení

Kód: 90094
Novinka Tip
799 Kč / balení 660,33 Kč bez DPH 7,99 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné (5 balení)
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Tyto velice pevné rukavice od společnosti Kimberly Clark jsou: certifikované pro kontakt s potravinami, nepudrované, bez latexu, mají pravou i levou verzi rukavice a nepropustnost na úrovni AQL 1,5. Tyto rukavice mají: Strukturované konečky prstů pro vynikající přilnavost, vynikající hmatovou citlivost, manžetu silnou 0,06 mm (minimálně), OOP kategorie III (CE komplexní), produkt je zařazen podle směrnice Rady ES 89/686/EHS, vysoká hmatová citlivost, pohodí a flexibilita.

MAXI balení obsahuje 250 ks velice pevných rukavic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada rukavic určených k ochraně rukou před vystavením chemickým nebo mechanickým rizikům, k bezpečnému provedení práce a snížení nákladů.

Ideální pro: poskytnutí OOPP kategorie 3 na ochranu proti potřísnění chemickými látkami při natírání, tisku, v zemědělství, při montáži automobilů, sběru odpadků a manipulaci s odpady.

Dodává se jako: ultra tenké,0.65 AQL, schválené pro přímý kontakt s potravinami, nepudrované, bezlatexové obouruké rukavice opatřené zpevněnou manžetou pro lepší pevnost a strukturovanými konečky prstů pro lepší přilnavost, v široké škále velikostí – XS až XL k zajištění pohodlného nošení.

Doplňkové parametry

Kategorie: PRACOVNÍ RUKAVICE
Záruka: 24
Velikosti rukavic: XS, S, M, L, XL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: