Dreumex Solu Cleaner 5L barel odmašťovací přípravek

Kód: 90650001001
895 Kč –21 %
Dreumex Solu Cleaner 5L barel odmašťovací přípravek
895 Kč –21 % 699 Kč / ks 578 Kč bez DPH 140 Kč / 1 l
Skladem u nás (2 ks)
Můžeme doručit do:
11.12.2023

Dreumex Solu Cleaner je odmašťovací přípravek za studena vhodný pro čištění průmyslových mastnot a špíny. Pomocí emulgátoru v přípravku lze vyčistit i velmi silně znečištěné motory, stroje a součásti. Dreumex Solu Cleaner nabyde v oleji, mastnotě a špíně čtyřikrát až pětkrát na objemu. Lze jej nanášet ručně a po použití spláchnout čistou vodou. Balení - kanystr 5 litrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DREUMEX Solu cleaner 5 l : Dreumex Solu Cleaner je odmašťovací přípravek za studena vhodný pro čištění průmyslových mastnot a špíny. Pomocí emulgátoru v přípravku lze vyčistit i velmi silně znečištěné motory, stroje a součásti. Dreumex Solu Cleaner nabyde v oleji, mastnotě a spíne čtyřikrát až pětkrát na objemu. Lze jej nanášet ručne a po pouzití spláchnout čistou vodou.

Balení: Kanystr 5 l

Doplňkové parametry

Kategorie: PRŮMYSLOVÉ ČISTIČE
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dreumex - vyrábí a nabízí kvalitní a světově uznávané skupi produktů osobní i pracovní hygieny. Vyberte si mýdla, čisticí gely nebo mycí pasty, dále tekuté rukavice Dreumex Protect, dispensery, dávkovače a další pomůcky nejen pro Vaši dílnu či provozovnu.