NOVINKA-Kleenex® FRESH luxusní pěnové mýdlo na ruce

Kód: 6386
Novinka Tip
Neohodnoceno
341 Kč –4 %
NOVINKA-Kleenex® FRESH luxusní pěnové mýdlo na ruce
341 Kč –4 % 329 Kč / ks 271,90 Kč bez DPH 329 Kč / 1 ks
Skladem

Probuďte své smysly s luxusními pěnovými mýdly na ruce Kleenex® Botanics Pěnové složení s rostlinnými výtažky, přirozeně antibakteriálními přísadami
Kleenex® Botanics luxusní pěnová mýdla na ruce určená k zajištění pocitu svěžesti a povzbuzení uživatelů. Řada Kleenex® Botanics zanechává pocit příjemně zvlhčených rukou díky speciálnímu složení pro časté mytí. Sladěné vybrané vůně byly pečlivě vytvořeny tak, aby nabídly příjemný smyslový zážitek. LUXUSNÍ PĚNOVÁ MÝDLA NA RUCE Kleenex® Botanics se vyznačují naším vůbec nejlepším složením mýdel a nabízejí uživatelům luxusní pocit z mytí rukou.
Vůně sladěné s naší řadou osvěžovačů vzduchu KimberlyClark Professional Aircare. Dermatologicky testováno, vhodné pro časté použití Účinné pěnové složení poskytne 2500 dávek z 1litrové náplně Certifikovaná ekoznačka Pumpičkový systém je zárukou vytvoření luxusní kvalitní pěny
Vhodné do dávkovače viz odkaz související produkty.
6948 Aquarius* dávkovač mýdla 7173 Aquarius* Black černý dávkovač mýdla 8973 Nerezový dávkovač mýdla
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní voňavé pěnové mýdlo, které se stará o vaši pokožku a zlepšuje osobní hygienu.

Ideální pro: frekventované umývárny; šetrné čištění při častém mytí rukou; udržuje vaši pokožku v dobré hygienické kondici bez podráždění kůže (Certifikat EU Ecolabel).

K dispozici jako: pěnové mýdlo pro luxusní pocit z mytí rukou s jemnou vůní, v hygienicky uzavřených 1. litrových kazetách, které umožňují rychlou a snadnou instalaci, obsahuje až 2500 dávek.

European Ecolabel

Evropská ekoznačka – Systém evropské ekoznačky podněcuje podniky k obchodování s produkty a službami, které jsou přívětivější k životnímu prostředí. Pouze produkty, jež splňují striktní ekologické normy, jsou oprávněny používat akreditaci ekoznačky. Tento produkt je akreditován evropskou ekoznačkou. To je zárukou environmentálně zodpovědné výroby ve všech stádiích životního cyklu produktu.

Další informace >

Doplňkové parametry

Kategorie: TEKUTÁ MÝDLA A GELY
Záruka: 24
Hmotnost: 1 kg

prezentace kleenex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: