Dreumex OmniCare 400ml pěnové mýdlo protivirové antibakteriální

Kód: 91304001002
399 Kč –10 %
dreumex mydlo s dezinfekci
399 Kč –10 % 359 Kč / ks 296,69 Kč bez DPH
Skladem u nás (8 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2022

Dreumex OMNICARE Hygienická pěna - je sprej, který (podle nastavení dávkovače, viz souvis. produkty) vytvoří 400 až 2000 dávek příjemné a zároveň antibakteriální pěny. Produkt má antibakteriální účinek a pomáhá udržet růst mikroorganismů pod kontrolou. Tento produkt byl speciálně vyvinut pro lidi s citlivou pokožkou a pro lidi, kteří si dezinfikují ruce často a je v souladu s plány HACCP.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nedehydruje pokožku a obsahuje zvláčnující ingredience - vhodný i pro časté použití, bez pocitu lepkavosti. Tento produkt byl speciálně vyvinut pro lidi s citlivou pokožkou a pro lidi, kteří si dezinfikují ruce často. Produkt byl otestován na kompatibilitu DermaConsult v Alfter, Německo, v rámci Testovacích pravidel pro posudek kompatibility Kosmetických hotových produktů (směrnice COLIPA). Test provedený s 50 dobrovolníky se zdravou i problematickou pokožkou prokázal vysokou hladinu kompatibility a absolutní absenci jakékoli iritace. Produkt byl v souvislosti s pojmem iritace pokožky klasifikován jako “neškodný”. Testovací zpráva je na vyžádání k dispozici.

Ano
6.25
Ano
Ano
Ano
0,4 ml


Bezpečnostní list a kompletní dokumentaci k tomuto produktu naleznete v sekci související soubory.

Doplňkové parametry

Kategorie: ÚKLIDOVÉ DEZINFEKCE
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dreumex - vyrábí a nabízí kvalitní a světově uznávané skupi produktů osobní i pracovní hygieny. Vyberte si mýdla, čisticí gely nebo mycí pasty, dále tekuté rukavice Dreumex Protect, dispensery, dávkovače a další pomůcky nejen pro Vaši dílnu či provozovnu.