Kimberly-Clark WYPALL X80 průmyslové hadry v roli

Kód: 8377
Tip
Neohodnoceno
ZdarmaZdarma 2 680 Kč –3 %
wypall x80
2 680 Kč –3 % 2 590 Kč / role 2 140,50 Kč bez DPH
Dostupnost 3-5 dní
Můžeme doručit do:
8.12.2020

WYPALL X80 je produktová řada víceúčelových, opakovaně použitelných průmyslových utěrek určených k čištění nejsilnějšího znečištění.

Průmyslová utěrka WYPALL X80 - nejpevnější ze sortimentu průmyslových utěrek KIMBERLY-CLARK PROFESSIONAL, ideální pro nejnáročnější úkony, např. údržbu strojů a nářadí. Nabízejí dlouhou trvanlivost a udržují tvar a strukturu v suchém i v mokrém stavu. Především v mokrém stavu, papírové utěrky působí jemně a objemně, utírají oleje, tuky, mastnoty rychle a účinně, udržují nástroje a výrobní zařízení v čistotě. Vysoký výkon zaručuje vynikající pohlcování tekutin a pevnost. Odolnost = přínos ve formě finančních úspor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HYDROKNIT* je naše nejpokrokovější technologie netkaných textilií, vyrobená pomocí nástřiku spletených vláken vysoce absorbční buničiny na pevnou netkanou polypropylenovou strukturu. Výsledkem jsou jedinečné moderní utěrky, které se liší od jiných vynikající a rychlou savostí, výbornou pevností, odolností vůči roztrhání a vyjímečnými užitnými vlastnostmi. Z těchto důvodů se tento všestranně a několikanásobně použitelný materiál doporučuje pro nejvyšší zátěž a je vhodný k nejrůznějším stíracím úkonům. Každá průmyslová utěrka WYPALL X se díky tomu vyznačuje těmi nejlepšími parametry.

Váš ekonom bude potěšen až zjistí, jak je naše papírové utěrky možné opakovaně ždímat a používat je tak znovu a znovu. Absorbční buničina je vpletená do pevné netkané struktury a tím utěrka připomíná klasickou textilii. Tento způsob výroby umožňuje to, že papírová utěrka je dostatečně pevná i při stírání drsných povrchů bez toho, aby ztratila vzhled.

Dávkovacím systémem průmyslových utěrek WYPALL X80 je nástěnný kovový držák rolí s odpadkovým pytlem obj. č. 6146, nebo pojízdný kovový držák rolí s odpadkovým pytlem obj. č. 6155. 

Karton: 1 role x 475 útržků

Doplňkové parametry

Kategorie: UTĚRKY Z NETKANÉ TEXTILIE
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: