Bazénový sušič fén na vlasy Merida kovový lesklý
Elektrický bazénový sušič fén na vlasy Merida kovový lesklý ovládaný tlačítkem. Sušič je z nerezové oceli. Více
Výrobce: MeridaKód produktu: EIP585 Hmotnost: 5.77 kgDoprava a platba
- ovládaný tlačítkem
- doba intervalu sušení - 90 s
- provedení z nerezové oceli
- lesklý
- doba intervalu sušení - 90 s
- provedení z nerezové oceli
- lesklý
| Materiál | nerez |
|---|---|
| Požadované vlastnosti: | s tlačítkem |
| Šířka | 28 cm |
| Teplota vzduchu | 53 °C |
| Typ | dotykový |
| Výška | 25,5 cm |
| Hloubka | 24,5 cm |
| Hmotnost | 11,5 kg |
| Hlučnost | 70 dB |
| Krytí IP | 23 |
| Efektivní průtok vzduchu | 5,5 m3/min |
| Rychlost proudění vzduchu | 96 km/hod |
| Doba pro osušení (při21°Ca10 cm) | 90 s |
| Jmenovitý výkon | 2450 W |

Merida průmyslová hygiena
Společnost Merida je evropská výrobní a obchodní síť specializující se na prodej sanitárních zařízení a hygienických prostředků. Působí v šesti evropských zemích, včetně České republiky, Polska, Maďarska, Ukrajiny, Litvy a Lotyšska.
Ošetřování nerez oceli (pdf, 56.5 kB)
Návod k obsluze a instalaci (pdf, 1.5 MB)
Doporučené rozměry montáže (pdf, 65.5 kB)
Prohlášení o shodě (pdf, 923.2 kB)







