Merida MECHANICKÝ podavač papírových ručníků v rolích UNIQUE ECO LINE matný maxi
Tento v hezké matné barvě mechanický podavač papírových ručníků v rolích Merida řady Unique má i přes svoji malou velikost kapacitu jedné role více jak 1000 ručníků ! Více
Výrobce: MeridaKód produktu: CUH327 Hmotnost: 2.8 kgDoprava a platba
Stačí založit jednu roli a lze na delší dobu zapomenout na další doplňování.
Další výhodou podavače je jeho řezací mechanismus, velmi jednoduchý ve své konstrukci a tím i spolehlivý a efektivní, řezy jsou velmi hladké a jemné.
Krájecí nůž je vyroben ze super tvrdého plastu, odolného proti vyhlazování a plastické deformaci.
Při testování krájecí nůž neztratil nic ze svých vlastností i po více jak 2 milionech řezů.
Boky podavače jsou vyrobeny z průhledného materiálu, umožňuje to tak kontrolu spotřeby ručníků. Celé zařízení je vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného plastu ABS.
Povrch je odolný proti UV záření.
Uzamykatelný na klíček.
Další výhodou podavače je jeho řezací mechanismus, velmi jednoduchý ve své konstrukci a tím i spolehlivý a efektivní, řezy jsou velmi hladké a jemné.
Krájecí nůž je vyroben ze super tvrdého plastu, odolného proti vyhlazování a plastické deformaci.
Při testování krájecí nůž neztratil nic ze svých vlastností i po více jak 2 milionech řezů.
Boky podavače jsou vyrobeny z průhledného materiálu, umožňuje to tak kontrolu spotřeby ručníků. Celé zařízení je vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného plastu ABS.
Povrch je odolný proti UV záření.
Uzamykatelný na klíček.
| Instalace | vrtání |
|---|---|
| Materiál | plast |
| Provedení | mat |
| Šířka | 31 cm |
| Typ | na papírové ručníky |
| Umístění | na stěnu |
| Výška | 33,5 cm |
| Typ zásobníku | na role AUTOMATIC |
| Hloubka | 22,5 cm |
| Uzamykatelné | ano |
Jak vybrat správně papírové ručníky (pdf, 62 kB)
Mytí a ošetření zařízení (pdf, 28.5 kB)






















