Merida Úklidový vozík MERIDA jednokbelíkový 15 l + box 8l s úchyty, modrý ždímač mopu
úklidový vozík Giotto je vyroben z odolného 100% recyklovaného plastu
povrchy a konstrukce jsou speciálně upraveny tak, aby se snížilo ulpívání tekutin a nečistot
snadná ovladatelnost a tichý provoz díky technopolymerovým kolečkům o průměru 80 mm
vybaven 15litrovým kbelíkem a 8litrovou miskou (to umožňuje pracovat i v tzv. dvoukbelíkovém systému, který pomáhá udržovat pracovní roztok delší dobu čistý)
ždímač na mopy umožňuje důkladné odstranění přebytečné vody bez nadměrné námahy
gumové ozubení na ždímači na mopy:
zvyšuje tření, takže mop při ždímání neklouže, což umožňuje důkladnější a efektivnější vyždímání
je jemnější než tvrdý plast nebo kov u běžných ždímačů, což zabraňuje poškození vláken mopu a prodlužuje jeho životnost
tlumí zvuk tření, což usnadňuje používání ždímače, zejména v místech, která vyžadují ticho (nemocnice, školy, kanceláře)
Podívejte se na představení úklidových vozíků této řady:
| Barva | modrá |
|---|---|
| Délka | 80 cm |
| Materiál | recyklovaný plast |
| Požadované vlastnosti: | se ždímačem |
| Šířka | 44 cm |
| Typ | jednokbelíkový |
| Výška | 92 cm |
| Hmotnost | 8,7 kg |
Karta produktu (pdf, 169.6 kB)


















