Merida Zásobník na hygienické sáčky MERIDA STELLA nerez bílá
malé rozměry
vyměnitelné vklady do zásobníku obsahují 25 sáčků - symbol HS2
vyrobeno z bíle lakované nerezové oceli
zajištěno odolným ocelovým cylindrickým zámkem
zámek v jedné rovině s povrchem zařízení
boční spoje svařené a broušené
neviditelné panty
10 let záruka
Zachování záruky vyžaduje dodržování pravidel čištění popsaných v záručních podmínkách (ke stažení).
| Barva | bílá |
|---|---|
| Instalace | vrtání |
| Materiál | nerez |
| Provedení | mat |
| Šířka | 9,5 cm |
| Umístění | na stěnu |
| Výška | 17 cm |
| Hloubka | 2,4 cm |
| Uzamykatelné | ano |

Merida průmyslová hygiena
Společnost Merida je evropská výrobní a obchodní síť specializující se na prodej sanitárních zařízení a hygienických prostředků. Působí v šesti evropských zemích, včetně České republiky, Polska, Maďarska, Ukrajiny, Litvy a Lotyšska.
Záruční podmínky (pdf, 1.8 MB)
Prohlášení o shodě (pdf, 934.7 kB)









