Odpadkový koš Merida hranatý plastový bílý s víkem 15l
Merida je koš vyrobený z odolného plastu, hranatý plastový bílý s odklápěcím víkem o obsahu 15l. Použití jednorázových sáčků na odpadky 20 l.
Výrobce: MeridaKód produktu: B8B Hmotnost: 0.75 kgDoprava a platba
| Barva | bílá |
|---|---|
| Materiál | plast |
| Objem | 15 l |
| Šířka | 25 cm |
| Typ | s výklopným víkem |
| Umístění | na postavení |
| Výška | 46 cm |
| Hloubka | 24 cm |

Merida průmyslová hygiena
Společnost Merida je evropská výrobní a obchodní síť specializující se na prodej sanitárních zařízení a hygienických prostředků. Působí v šesti evropských zemích, včetně České republiky, Polska, Maďarska, Ukrajiny, Litvy a Lotyšska.












