Odpadkový koš Merida hranatý plastový bílý s víkem 9l
Merida je koš vyrobený z odolného plastu, hranatý plastový bílý s odklápěcím víkem o obsahu 9l. Použití jednorázových sáčků na odpadky 20 l.
Výrobce: MeridaKód produktu: B8A Hmotnost: 0.46 kgDoprava a platba
| Barva | bílá |
|---|---|
| Materiál | plast |
| Objem | 9 l |
| Šířka | 21 cm |
| Typ | s výklopným víkem |
| Umístění | na postavení |
| Výška | 37 cm |
| Hloubka | 20 cm |

Merida průmyslová hygiena
Společnost Merida je evropská výrobní a obchodní síť specializující se na prodej sanitárních zařízení a hygienických prostředků. Působí v šesti evropských zemích, včetně České republiky, Polska, Maďarska, Ukrajiny, Litvy a Lotyšska.









