Zásobník na skládané papírové ručníky Merida Mercury černý
Moc hezký zásobník Merida Mercury na papírové utěrky viz související produkty. Zásobník má kapacitu 400 ručníků a je vyroben kvalitního plastu ABS a nerezové oceli . Více
Výrobce: MeridaKód produktu: AMC101 Hmotnost: 1.2 kgDoprava a platba
- boční okénka pro kontrolu jejich množství
- přední část zařízení tvoří ocelový plát (INOX)
- nadčasový design vhodný pro vybavení exkluzivních interiérů
- pro investory, kteří chtějí zaujmout originalitou i tam kde to nikdo nečeká.
- přední část zařízení tvoří ocelový plát (INOX)
- nadčasový design vhodný pro vybavení exkluzivních interiérů
- pro investory, kteří chtějí zaujmout originalitou i tam kde to nikdo nečeká.
| Barva | černá |
|---|---|
| Instalace | vrtání |
| Materiál | nerez, plast |
| Šířka | 32,5 cm |
| Typ | na papírové ručníky |
| Umístění | na stěnu |
| Výška | 32,5 cm |
| Typ zásobníku | na skládané papírové ručníky |
| Hloubka | 15 cm |
| Uzamykatelné | ano |
| Kapacita | 400 ks |

Merida průmyslová hygiena
Společnost Merida je evropská výrobní a obchodní síť specializující se na prodej sanitárních zařízení a hygienických prostředků. Působí v šesti evropských zemích, včetně České republiky, Polska, Maďarska, Ukrajiny, Litvy a Lotyšska.
Doporučené rozměry montáže (pdf, 65.5 kB)




















