Zásobník na skládané papírové ručníky Merida One Slim plast maxi černý
Maxi černý zásobník Merida je vyroben z velmi kvalitního a odolného plastu ABS a je určen na skládané papírové utěrky viz související produkty. Zásobník má kapacitu 500 ručníků. Více
Výrobce: MeridaKód produktu: AEC101 Hmotnost: 1.31 kgDoprava a platba
- okénko pro kontrolu počtu ručníků v zásobníku
- k dispozici v černé barvě
- uzamykatelné na klíček
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ZÁSOBNÍK JE URČEN POUZE PRO PAPÍROVÉ RUČNÍKY SKLÁDANÉ MERIDA ONE TOP /symbol VTE201/.
- k dispozici v černé barvě
- uzamykatelné na klíček
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ZÁSOBNÍK JE URČEN POUZE PRO PAPÍROVÉ RUČNÍKY SKLÁDANÉ MERIDA ONE TOP /symbol VTE201/.
| Barva | černá |
|---|---|
| Instalace | vrtání |
| Materiál | plast |
| Šířka | 26,7 cm |
| Typ | na papírové ručníky |
| Umístění | na stěnu |
| Výška | 35,6 cm |
| Typ zásobníku | na papírové ručníky SLIM |
| Hloubka | 11,9 cm |
| Uzamykatelné | ano |
| Kapacita | 500 ks |

Merida průmyslová hygiena
Společnost Merida je evropská výrobní a obchodní síť specializující se na prodej sanitárních zařízení a hygienických prostředků. Působí v šesti evropských zemích, včetně České republiky, Polska, Maďarska, Ukrajiny, Litvy a Lotyšska.
PROHLÁŠENÍ o kvalitě (pdf, 112.2 kB)









