Zásobník na skládané papírové ručníky Merida Slim nerez matný
Moc hezký tenký zásobník Merida Mega Slim na papírové utěrky nejlépe utěrky označení VTE201. Zásobník má kapacitu 750 ručníků a je vyroben z nerezové oceli. Více
Výrobce: MeridaKód produktu: ASM001 Doprava a platba
- okénko pro kontrolu množství ručníků
- zajištěno odolným ocelovým cylindrickým zámkem
- zámek v jedné rovině s povrchem zařízení
- boční spoje svařené a broušené
- neviditelné panty
- zajištěno odolným ocelovým cylindrickým zámkem
- zámek v jedné rovině s povrchem zařízení
- boční spoje svařené a broušené
- neviditelné panty
| Instalace | vrtání |
|---|---|
| Materiál | nerez |
| Provedení | mat |
| Šířka | 22 cm |
| Typ | na papírové ručníky |
| Umístění | na stěnu |
| Výška | 42,1 cm |
| Typ zásobníku | na papírové ručníky SLIM |
| Hloubka | 8,3 cm |
| Uzamykatelné | ano |

Merida průmyslová hygiena
Společnost Merida je evropská výrobní a obchodní síť specializující se na prodej sanitárních zařízení a hygienických prostředků. Působí v šesti evropských zemích, včetně České republiky, Polska, Maďarska, Ukrajiny, Litvy a Lotyšska.
Záruční podmínky (pdf, 1.8 MB)
Prohlášení o shodě (pdf, 1 MB)








