Zásobník na skládané papírové ručníky Merida Stella Maxi nerez bílý
Maxi zásobník Merida Stella bílý je určen na skládané papírové utěrky viz související produkty. Zásobník má kapacitu 500 ručníků a je vyroben z bílé lakované nerezové oceli. Více
Výrobce: MeridaKód produktu: ASB103 Doprava a platba
- kapacita až 500 ks ručníků
- okénko pro kontrolu množství ručníků
- zajištěno odolným ocelovým cylindrickým zámkem
- zámek v jedné rovině s povrchem zařízení
- boční spoje svařené a broušené
- neviditelné panty
- 10 let záruka
Zachování záruky vyžaduje dodržování pravidel čištění popsaných v záručních podmínkách (ke stažení).
- okénko pro kontrolu množství ručníků
- zajištěno odolným ocelovým cylindrickým zámkem
- zámek v jedné rovině s povrchem zařízení
- boční spoje svařené a broušené
- neviditelné panty
- 10 let záruka
Zachování záruky vyžaduje dodržování pravidel čištění popsaných v záručních podmínkách (ke stažení).
| Barva | bílá |
|---|---|
| Instalace | vrtání |
| Materiál | nerez |
| Provedení | mat |
| Šířka | 25,5 cm |
| Umístění | na stěnu |
| Výška | 26,5 cm |
| Typ zásobníku | na skládané papírové ručníky |
| Hloubka | 12 cm |
| Uzamykatelné | ano |
| Kapacita | 500 ks |

Merida průmyslová hygiena
Společnost Merida je evropská výrobní a obchodní síť specializující se na prodej sanitárních zařízení a hygienických prostředků. Působí v šesti evropských zemích, včetně České republiky, Polska, Maďarska, Ukrajiny, Litvy a Lotyšska.
Záruční podmínky (pdf, 1.8 MB)
Prohlášení o shodě (pdf, 934.7 kB)

















