Merida Zásobník na jednotlivé papírové ručníky MERIDA STELLA MAXI nerez černá
Maxi zásobník Merida Stella černý matný je určen na skládané papírové utěrky viz související produkty. Zásobník má kapacitu 500 ručníků a je vyroben z nerezové oceli. Více
Výrobce: MeridaKód produktu: ASC101 Hmotnost: 2.51 kgDoprava a platba
kapacita až 500 ručníků
okénko pro kontrolu množství ručníků
zajištěno odolným ocelovým cylindrickým zámkem
zámek v jedné rovině s povrchem zařízení
boční spoje svařené a leštěné
neviditelné panty
Podívejte se na videa linie STELLA BLACK:
| Barva | černá |
|---|---|
| Instalace | vrtání |
| Materiál | nerez |
| Požadované vlastnosti: | uzamykatelné |
| Provedení | mat |
| Šířka | 12 cm |
| Typ | na papírové ručníky |
| Umístění | na stěnu |
| Výška | 26,5 cm |
| Typ zásobníku | na skládané papírové ručníky |
| Hloubka | 25,5 cm |
| Uzamykatelné | ano |
| Kapacita | 500 ks |

Merida průmyslová hygiena
Společnost Merida je evropská výrobní a obchodní síť specializující se na prodej sanitárních zařízení a hygienických prostředků. Působí v šesti evropských zemích, včetně České republiky, Polska, Maďarska, Ukrajiny, Litvy a Lotyšska.
Záruční podmínky (pdf, 1.8 MB)
Prohlášení o shodě (pdf, 879.7 kB)
















