Zásobník na skládané papírové ručníky Merida Stella Mini nerez matný černý
Mini zásobník Merida Stella černý matný je určen na skládané papírové utěrky viz související produkty. Zásobník má kapacitu 250 ručníků a je vyroben z nerezové oceli. Více
Výrobce: MeridaKód produktu: ASC201 Hmotnost: 1.5 kgDoprava a platba
- okénko pro kontrolu množství ručníků
- zajištěno odolným ocelovým cylindrickým zámkem
- zámek v jedné rovině s povrchem zařízení
- boční spoje svařené a leštěné
- neviditelné panty
- zajištěno odolným ocelovým cylindrickým zámkem
- zámek v jedné rovině s povrchem zařízení
- boční spoje svařené a leštěné
- neviditelné panty
| Barva | černá |
|---|---|
| Instalace | vrtání |
| Materiál | nerez |
| Požadované vlastnosti: | uzamykatelné |
| Provedení | mat |
| Šířka | 25,5 cm |
| Typ | na papírové ručníky |
| Umístění | na stěnu |
| Výška | 15,5 cm |
| Typ zásobníku | na skládané papírové ručníky |
| Hloubka | 12 cm |
| Uzamykatelné | ano |
| Kapacita | 250 ks |

Merida průmyslová hygiena
Společnost Merida je evropská výrobní a obchodní síť specializující se na prodej sanitárních zařízení a hygienických prostředků. Působí v šesti evropských zemích, včetně České republiky, Polska, Maďarska, Ukrajiny, Litvy a Lotyšska.
















