Zásobník na skládané papírové ručníky Merida Stella Slim Maxi nerez černý
Moc hezký tenký zásobník Merida Mega Slim Maxi na papírové utěrky nejlépe utěrky označení VTE201. Zásobník má kapacitu 500 ručníků a je vyroben z nerezové oceli. Více
Výrobce: MeridaKód produktu: ASC106 Hmotnost: 2.5 kgDoprava a platba
- okénko pro kontrolu množství ručníků
- zajištěno odolným ocelovým cylindrickým zámkem
- zámek v jedné rovině s povrchem zařízení
- boční spoje svařené a leštěné
- neviditelné panty
- zajištěno odolným ocelovým cylindrickým zámkem
- zámek v jedné rovině s povrchem zařízení
- boční spoje svařené a leštěné
- neviditelné panty
| Barva | černá |
|---|---|
| Instalace | vrtání |
| Materiál | nerez |
| Požadované vlastnosti: | uzamykatelné |
| Provedení | mat |
| Šířka | 22,9 cm |
| Typ | na papírové ručníky |
| Umístění | na stěnu |
| Výška | 34,4 cm |
| Typ zásobníku | na papírové ručníky SLIM |
| Hloubka | 9,75 cm |
| Uzamykatelné | ano |
| Kapacita | 500 ks |

Merida průmyslová hygiena
Společnost Merida je evropská výrobní a obchodní síť specializující se na prodej sanitárních zařízení a hygienických prostředků. Působí v šesti evropských zemích, včetně České republiky, Polska, Maďarska, Ukrajiny, Litvy a Lotyšska.








