Zásobník na skládané papírové ručníky Merida Stella Slim Mega nerez bílý
Mega zásobník Merida Stella Slim úzký bílý je určen na skládané papírové utěrky viz související produkty. Zásobník má kapacitu 750 ručníků a je vyroben z bílé lakované nerezové oceli. Více
Výrobce: MeridaKód produktu: ASB001 Doprava a platba
- kapacita až 750 ks ručníků
- okénko pro kontrolu množství ručníků
- zajištěno odolným ocelovým cylindrickým zámkem
- zámek v jedné rovině s povrchem zařízení
- boční spoje svařené a broušené
- neviditelné panty
- 10 let záruka
Zachování záruky vyžaduje dodržování pravidel čištění popsaných v záručních podmínkách (ke stažení).
- okénko pro kontrolu množství ručníků
- zajištěno odolným ocelovým cylindrickým zámkem
- zámek v jedné rovině s povrchem zařízení
- boční spoje svařené a broušené
- neviditelné panty
- 10 let záruka
Zachování záruky vyžaduje dodržování pravidel čištění popsaných v záručních podmínkách (ke stažení).
| Barva | bílá |
|---|---|
| Instalace | vrtání |
| Materiál | nerez |
| Provedení | mat |
| Šířka | 22 cm |
| Umístění | na stěnu |
| Výška | 42,1 cm |
| Typ zásobníku | na papírové ručníky SLIM |
| Hloubka | 8,3 cm |
| Uzamykatelné | ano |
| Kapacita | 750 ks |

Merida průmyslová hygiena
Společnost Merida je evropská výrobní a obchodní síť specializující se na prodej sanitárních zařízení a hygienických prostředků. Působí v šesti evropských zemích, včetně České republiky, Polska, Maďarska, Ukrajiny, Litvy a Lotyšska.
Záruční podmínky (pdf, 1.8 MB)
Prohlášení o shodě (pdf, 934.7 kB)







