Zásobník na skládané papírové ručníky Merida Stella Slim plastový bílý
Moc hezký tenký zásobník Merida Stella Slim na papírové utěrky nejlépe utěrky označení VTE201. Zásobník má kapacitu 400 ručníků a je vyroben vyroben z vysoce kvalitního plastu. Více
Výrobce: MeridaKód produktu: AHB102 Hmotnost: 2.5 kgDoprava a platba
- zásobník je určen na skládané papírové ručníky
- velmi praktický díky své malé hloubce 11 cm
- součástí zásobníku je vodováha pro snadnou instalaci
- uzamykatelný na klíček
- velmi praktický díky své malé hloubce 11 cm
- součástí zásobníku je vodováha pro snadnou instalaci
- uzamykatelný na klíček
| Barva | bílá/transparentní |
|---|---|
| Instalace | vrtání |
| Materiál | plast |
| Šířka | 32,4 cm |
| Typ | na papírové ručníky |
| Umístění | na stěnu |
| Výška | 34,8 cm |
| Typ zásobníku | na papírové ručníky SLIM |
| Hloubka | 11 cm |
| Uzamykatelné | ano |
| Kapacita | 400 ks |

Merida průmyslová hygiena
Společnost Merida je evropská výrobní a obchodní síť specializující se na prodej sanitárních zařízení a hygienických prostředků. Působí v šesti evropských zemích, včetně České republiky, Polska, Maďarska, Ukrajiny, Litvy a Lotyšska.
Prohlášení o shodě (pdf, 257.4 kB)
Doporučené rozměry montáže (pdf, 65.5 kB)
Čištění a ošetřování (pdf, 807.8 kB)







