Zásobník na toaletní papír Merida Stella R10 Advanced nerez matný na jumbo 19 cm
Zásobník na toaletní papír Merida Stella R10 Advanced nerez lesklý je na papír o maximálním průměru 19 cm. Má okénko pro kontrolu množství papíru a je uzamykatelný na klíč. Více
Výrobce: MeridaKód produktu: BSM203 Hmotnost: 1.2 kgDoprava a platba
– okénko na kontrolu množství papíru v zásobníku
– hrany jsou svařované a zabrušované
– ocelový odolný zámek je zapuštěný do stěny výrobku
– schované závěsy krytu
- náplně do tohoto dávkovače najdete v sekci související produkty
– hrany jsou svařované a zabrušované
– ocelový odolný zámek je zapuštěný do stěny výrobku
– schované závěsy krytu
- náplně do tohoto dávkovače najdete v sekci související produkty
| Instalace | vrtání |
|---|---|
| Materiál | nerez |
| Požadované vlastnosti: | uzamykatelné |
| Provedení | mat |
| Šířka | 21 cm |
| Typ | na toaletní papír |
| Umístění | na stěnu |
| Výška | 22,5 cm |
| Typ zásobníku | na role |
| Průměr role | 19 cm |
| Hloubka | 11,5 cm |
| Uzamykatelné | ano |
| Počet rolí | 1 |

Merida průmyslová hygiena
Společnost Merida je evropská výrobní a obchodní síť specializující se na prodej sanitárních zařízení a hygienických prostředků. Působí v šesti evropských zemích, včetně České republiky, Polska, Maďarska, Ukrajiny, Litvy a Lotyšska.




















