Zásobník papírových ručníků nebo toaletního papíru Merida Stella černý nerez
Merida řady Stella zásobník je určen jak na toaletní papír Merida Flexi, nebo papírové ručníky o maximálním průměru 17 cm a výšce max. 16 cm. Více
Výrobce: MeridaKód produktu: CSC202 Doprava a platba
- systém dávkování list po listu použitý v zásobníku umožňuje snížit spotřebu ručníků nebo toaletního papíru (a množství odpadu)
- speciální dávkovací vložka znemožňuje vytažení dlouhého papírových ručníků
- dávkovací vložka umožňuje dávkování ručníku "list po listu"
- ručník se v místě perforace odtrhne, což usnadňuje vyjímání ručníku ze zásobníku, snižuje jeho spotřebu a množství odpadu
- výdejní vložku lze vyjmout, což umožňuje vzít si ručník libovolné délky (v případě ručníků s perforací)
- vyrobeno z černě lakované nerezové oceli
- zajištěno odolnou ocelí cylindrický zámek
- zámek v jedné rovině s povrchem zařízení
- boční spoje svařované a broušené- neviditelné panty
10 let záruka! Udržení záruky vyžaduje dodržování pravidel čištění popsaných v záručních podmínkách (ke stažení) a používání ručníků nebo toaletního papíru MERIDA FLEXI .
- speciální dávkovací vložka znemožňuje vytažení dlouhého papírových ručníků
- dávkovací vložka umožňuje dávkování ručníku "list po listu"
- ručník se v místě perforace odtrhne, což usnadňuje vyjímání ručníku ze zásobníku, snižuje jeho spotřebu a množství odpadu
- výdejní vložku lze vyjmout, což umožňuje vzít si ručník libovolné délky (v případě ručníků s perforací)
- vyrobeno z černě lakované nerezové oceli
- zajištěno odolnou ocelí cylindrický zámek
- zámek v jedné rovině s povrchem zařízení
- boční spoje svařované a broušené- neviditelné panty
10 let záruka! Udržení záruky vyžaduje dodržování pravidel čištění popsaných v záručních podmínkách (ke stažení) a používání ručníků nebo toaletního papíru MERIDA FLEXI .
| Barva | černá |
|---|---|
| Instalace | vrtání |
| Materiál | nerez |
| Provedení | mat |
| Šířka | 18,6 cm |
| Typ | na papírové ručníky, na toaletní papír |
| Umístění | na stěnu |
| Výška | 26,3 cm |
| Typ zásobníku | na role FLEXI |
| Hloubka | 18,9 cm |
| Uzamykatelné | ano |
| Počet rolí | 1 |

Merida průmyslová hygiena
Společnost Merida je evropská výrobní a obchodní síť specializující se na prodej sanitárních zařízení a hygienických prostředků. Působí v šesti evropských zemích, včetně České republiky, Polska, Maďarska, Ukrajiny, Litvy a Lotyšska.
Záruční podmínky (pdf, 1.8 MB)
Prohlášení o shodě (pdf, 879.7 kB)













