Zásobník na skládané papírové ručníky Merida Top Mini bílý - Barva okénka zásobník: červená
Zásobník je na 250 ks ručníků, je vyrobený z plastu ABS a vybavený průhledným plastovým průzorem umožňujícím kontrolu množství ručníků v zásobníku. Uzamykatelný na klíček.
Výrobce: MeridaKód produktu: ATN201/CERVENA Hmotnost: 0.91 kgDoprava a platba
| Barva | bílá |
|---|---|
| Barva okénka zásobník | červená |
| Instalace | vrtání |
| Materiál | plast |
| Šířka | 28 cm |
| Typ | na papírové ručníky |
| Umístění | na stěnu |
| Výška | 26,5 cm |
| Typ zásobníku | na skládané papírové ručníky |
| Hloubka | 14,5 cm |
| Uzamykatelné | ano |
| Kapacita | 250 ks |

Merida průmyslová hygiena
Společnost Merida je evropská výrobní a obchodní síť specializující se na prodej sanitárních zařízení a hygienických prostředků. Působí v šesti evropských zemích, včetně České republiky, Polska, Maďarska, Ukrajiny, Litvy a Lotyšska.
Modely 2D a 3D (zip, 217 kB)
Ošetřování plastů ABS (pdf, 27 kB)
Doporučené rozměry montáže (pdf, 65.5 kB)





















